203

Sportovní teplákovina


Jste švadleny anebo vás také baví šít anebo plést? Pokud ano, tak určitě se také vyznáte v různých materiálech. A v takových materiálech, které jsou velice kvalitní a pevné. A vy víte, že se vám s nimi bude opravdu dobře pracovat. Já sama jsem kdysi také chtěla být švadlena, jenomže já jsem bohužel neudělala nikdy žádné závěrečné zkoušky. Opravdu hodně mě to mrzelo, protože šití anebo pletení vždycky byl můj sen. A tak jsem doma, ale asi tak od deset nebo od jedenácti let šila oblečení na panenky. Samozřejmě, že jsem měla vždycky takovou tupou jehlu a měla jsem speciální látky. Měla jsem také teplákovinu. Teplákoviny jsou takové látky. Které jsou velice sportovní a sama za sebe je doporučuji.

Tepláků mám doma hodně.

Já teď už jsem opravdu hodně sportovně založený člověk a také mě těší, že moje dvě děti jsou také sportovně založené. Můj partner samozřejmě také. Abych se přiznala, tak vážně by mě moc trápilo, kdyby třeba děti anebo můj partner nechtěli vůbec sportovat. Naštěstí ale všichni čtyři milujeme kolečkové brusle a kolo. Takže vždycky si také vybíráme opravdu kvalitní materiály a pěkné oblečení, aby se nám při sportu nic nestalo a abychom se nepotili. A právě teplákové soupravy z kvalitní teplákoviny se hodí vždycky. My vždycky na sport používáme šusťák anebo teplákovinu.

Moderní teplákové kalhoty.

Také jsem kolikrát už zkoušela šít teplákové kalhoty adocela se mi to povedlo. Akorát je to hodně náročné, takže šití na děti využívám, ale když chci třeba já nové tepláky anebo partner, tak je vždycky raději koupíme, protože ušít tepláky z kvalitní teplákoviny je docela opravdu hodně náročné. A mě by to zas takhle moc nebavilo. Mám totiž zaměstnání a ještě brigádu, a kdybych do toho ještě měla šít tepláky anebo mikiny pro celou rodinu, tak bych potom neměla vůbec žádný volný čas. A neměla bych čas na rodinu a také potom na sport. A myslím si, že sport je opravdu hodně důležitý, protože lidé si u něj odpočinou a také poznají nová místa a také nové přátelé.