203

Překvapte vaši dívku zimní dovolenou a vhodným oblečením


Zamilovaní lidé dokážou i hory přenášet, to je známá věc už odpradávna. Jeden pro druhého by se mohli rozkrájet, jen aby poskytli co nejkrásnější zážitky. Láska opravdu dokáže vše, na co si vzpomenete, a jedním z takových momentů je zimní překvapení. Možná si jej představujete jako hromadu dárků pod vánočním stromkem, což je možné, ale existují i jiná řešení. A s jedním z nich bychom vás rádi seznámili.

zimní dovolená

Naplánujte týdenní dovolenou v horách

Představte si, že oznámíte vaší dívce, aby si na poslední týden v lednu vyjednala v práci dovolenou, a nic víc jí neprozradíte. Zamluvíte potají ubytování v rodinném penzionu třeba v Jizerských horách, v lokalitě Desné nebo Mariánské hory, s krásným výhledem na horské panorama, a jako bonus se zrovna očekává slunečné počasí. Zima v horách, v zasněžené krajině a navíc se slunečními paprsky nad hlavou je okouzlující a málokdo tomu dokáže odolat.

zima na horách

A pak vás napadne, že ta vaše dívka je sice sportovně založená, ale nemá zrovna vhodné vybavení. Leda tak na běhání v městském parku, ale nikoli pro pobyt na horských svazích. Co s tím?

Můžete se orientovat na specializované e-shopy se zimním sportovním oblečením pro ženy. Je tu k dispozici prakticky cokoli, počínaje spodním a funkčním prádlem a konče bundami, mikinami, vestami a rukavicemi. U oblečení do hor velmi záleží nejen na střihu, barvě a estetickém zážitku, ale zejména na funkčnosti, spolehlivosti a praktičnosti. Outdoorové modely oděvů mívají vždy výše nasazenou laťku v porovnání s běžnou konfekcí, jsou sice dražší, ale cena plně odpovídá jejich kvalitě a zejména vlastnostem.

A jedna rada na závěr – chcete-li vaši dívku překvapit nejen ubytováním http://www.tehuvbehu.cz/ ale i stylovým oblečením pro ženy c-store.cz či obuví, dejte si záležet při výběru správných velikostí, aby bylo vaše překvapení naprosto dokonalé. Špatná velikost se sice dá vyměnit, ale čím méně výměn, tím méně starostí.