203

Anonymní internet

by

in


Kdo z nás by rád někoho nekritizoval a co si budeme povídat, internetová anonymita dává kritikům ještě mnohem více možností, jak něco zkritizovat a nebýt zodpovědný za to, co napíšu.

Mít možnost reagovat na internetu na poskytnuté služby, na spokojenost či nespokojenost s hotelem, kde jsme trávili dovolenou, to jsou věci, které často vyhledávají další, potencionální zákaznici. Jet na dovolenou do neznáma, to jsme rádi za zkušenosti těch, co tam bylin před námi.

Ale pokud píšete recenze na internet s vážným úmyslem a ne, jen abychom někoho záměrně pošpinili, můžete být pro firmu, které recenzi píšete, velkým přínosem. Často se mohou připomínky zákazníků stát impulsem pro zlepšení služeb apod.

napište nám

Pokud využíváte internetové firmy a jejich služby a najdete dole odkaz: „Napište nám“, buďte upřímní a napište svůj názor, hodnocení, ale třeba i návrhy na zlepšení nebo rozšíření služeb, které byste si pro příště představovali.

Ale odkaz „Napište nám partystanyaz.cz“ to může být i cesta k navázání spolupráce s firmou, tady třeba konkrétně s firmou, která nabízí pronájem párty stanů. Napíšete jim vaše představy o počtu stanů, o počtu lidí, pro které stany mají posloužit, hlavně samozřejmě datum vaší akce, a firma Partystany vám udělá nabídku přímo na míru. Využívat tyhle odkazy, to je rychlá komunikace, která značně usnadní celý proces objednávky či služby. Napíšete vaše požadavky a firma udělá nabídku, po telefonu je někdy složité nadefinovat přesně své požadavky a můžete na některé detaily zapomenout.

napište nám

Internet nabízí širokou paletu možností. Můžete tam být jako anonymní osoba a kritizovat či chválit. Ale můžete se i hrdě přihlásit ke svému jménu a na internetu napsat internetové firmě a navrhnout jim vylepšení služeb nebo si přímo u nich něco objednat.

Internet je místem pro všechny, kteří hledají. Hledají odpovědi, služby, zboží, cokoliv.