203

Využijte stěhování pro bližší seznámení s budoucí partnerkou

by

in


Stěhování nábytku v Praze může posloužit i jako skvělý námět k seznámení s budoucí životní partnerkou. Máte-li ve své blízkosti mezi přáteli a známými někoho, kdo žije sám, a zároveň víte o ženě, která je rovněž sama a plánuje stěhování, můžete se nabídnout jako výpomoc s tím, že dáte příležitost i vašemu kamarádovi. Seznamování dvou lidí totiž nejlépe probíhá nikoli v restauraci, kde kolem vás skáče číšník či servírka a vy jen objednáváte, což dokáže prakticky každý, ale teprve ve chvíli, kdy musíte prokázat, co umíte, a co ve vás je.

stěhování nábytku

Přípravnou fázi před stěhováním začněte tím, že objednáte stěhovací firmu a zajistíte pro ni parkovací místo. V Praze je to vysloveně nutnost a musíte o ně požádat minimálně s měsíčním předstihem. Pohlídejte si parkovací místo i fyzicky, již den před stěhováním, aby vám jej nikdo nezabral. Dále se musíte postarat o dostatek balicího a výplňového materiálu. Zapomeňte na vybírání kontejnerů na papír a hledání starých časopisů, tiskařská barva špiní a byl by z toho jen problém. Využijte předností bublinkové fólie, kartonové vlny, tělísek flo-pak a tenké balicí stretch fólie.

nábytek v bytě

Jak to bude s nábytkem, je další důležité rozhodování. Ten rozebíratelný, což bývá ve většině případech, bude vhodné demontovat, aby se nepoškodily spojovací díly. Rozmontovat nábytek můžete sami, ale půjde-li o náročnější nábytkové sestavy, například kompletní kuchyně nebo vestavěné skříně na míru, lze o tuto službu požádat stěhovací firmu.

Vypomáhat můžete i s balením věcí do kartonových krabic a využít při tom to, co se přímo nabízí – vhodné občerstvení formou donášky jídel, například rozvoz pizzy a zapékaných těstovin. Pamatujte, že láska prochází žaludkem, a je docela možné, že nebudete muset ani žádnou pizzu objednávat, protože vám nějakou dobrotu přichystá vaše budoucí partnerka.