203

Moje účetnictví

by

in


Když jsem po deváté třídě přemýšlela, na jakou školu vůbec půjdu, tak jsem byla úplně nerozhodná. Měla jsem danou přihlášku na uměleckou školu, potom také na zdravotní školu. A v neposlední řadě také na ekonomickou školu. Ekonomická škola a zdravotní škola mě opravdu hodně lákaly, a to obě dvě, proto jsem se vůbec nemohla rozhodnout. Moje maminka mi nakonec doporučovala, abych šla třeba na jazykovou školu, která se mi také vyplatí, protože v dnešní době jsou cizí jazyky opravdu hodně důležité. Jenomže na tohle jsem se necítila a angličtina mi stejně nikdy moc nešla. Nakonec jsem se rozhodla pro ekonomické zaměření a udělala jsem dobře.

Podnikám v účetnictví.

Právě až na střední škole jsem si uvědomila, že by mě bavilo dělat účetnictví. Takže ihned jakmile jsem dodělala maturitu, a to hlavně moc úspěšně, tak jsem šla studovat ještě vyšší odbornou školu. Učila jsem se hlavně mzdové účetnictví, moc mě to bavilo a řekla jsem si, že když mě to baví a jsem v tom dobrá, že bych se také potom mohla otevřít třeba vlastní kancelář, kde bych vedla účetnictví. Nakonec jsem se usadila v jedné firmě, která sídlí v Praze. Mzdové účetnictví v Praze je opravdu kvalitní a je na vysoké úrovni.

Účetnictví mě moc baví.

Já sama jsem byla opravdu hodně překvapená, když jsem se dozvěděla, že mzdové účetnictví v Praze je na špičkových místech a má opravdu tolik klientů a dalších zákazníků, že vážně mnoho lidí by si to nedokázalo představit. Je toho opravdu hodně. Já ale spíše dbám na to, jak je to kvalitní a jaké má recenze. Proto jsem se také podívala raději na internet, jaké mzdové účetnictví v Praze mají recenze. Byla jsem překvapená a téměř v šoku! Opravdu samé desítky nebo i stovky kladných a pozitivních recenzí a žádná negativní recenze. Řekla jsem si, že tato firma bude naprosto pro mě. Já jsem také totiž hodně dobrá v účetnictví, takže finanční účetnictví mzdové v Praze 6 pro mě bude naprosto ideální.