203

Hypotéka pro dlužníky


Víte, co je to být zadlužený? Pokud ano, tak samozřejmě si jste už měli nějaké dluhy. Abych se přiznala, tak já dluhy nemám ráda dluhy. Jednoznačně je nesnáším a opravdu mě trápí, že jsem se tehdy asi v devatenácti letech opravdu hodně zadlužila. Chtěla jsem si vzít na splátky také mobilní telefon a notebook. Přesně takový, jaký měli mí kamarádi. Já jsem nechtěla zůstat pozadu. Tohle je ale logické, protože když každý psycholog řekne, že je naprosto normální a logické, že každý člověk v určité partě bude chtít být jako ostatní. Tak klidně si vezme i hypotéku anebo půjčku, jenom aby se vyrovnal své partě, protože když je parta nějakých malých dětí, tak umí být také dost zákeřné.

Velké domy stojí hodně peněz.

Jenomže potom, když jsem měla na splátky notebook a mobilní telefon, tak jsem to nezvládala. Dopadlo to nakonec tak, že jsem se zadlužila ještě jednou další půjčkou. Bylo to jako kolotoč. Nakonec, když potom jsem všechno splatila a měla jsem po insolvenci, tak jsem také chtěla hypotéku. Měla jsem partnera už šest let a oba dva jsme se dohodli, že bychom si mohli vzít hypotéku. Chtěli jsme náš malý vysněný byt, jenom třeba tak dva plus jedna. To by nám stačilo, protože toužíme jenom po jednom dítěti. Partner mi řekl, jestli vůbec existuje nějaká hypotéka po insolvenci https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-po-insolvenci/. Řekla jsem mu, že už mám všechno zjištěné.

Líbí se mi veliké domy.

Že opravdu existuje perfektní hypotéka po insolvenci. Tak jsem partnerovi ukázala na počítači různé webové stránky a webové odkazy, kde by se partner mohl dozvědět více informací, protože hypotéka není jenom tak. Je skvělé, že hypotéka po insolvenci existuje a že mnoho lidem dává také šanci na to, aby mohli mít vlastní bydlení. I když dříve nežili zrovna skvělým finančním životem. Já si ale myslím, že je opravdu skvělé, že banky a další bankovní poradci také dávají šanci těm lidem, kteří byli zadlužení a jsou po insolvenci. Je prima, že existuje také hypotéka po insolvenci.