203

Stará auta bývají problém


Otázka bezpečnosti je to, co mnoho lidí vede k nákupu nového auta. Bohužel ne každý na něj má v dnešní době finance. Většina lidí naopak kvůli všudypřítomnému zdražování musela nákup auta zrušit nebo odložit. Většina lidí by jej chtěla do svého vlastnictví, ale vzhledem k tomu že se musí platit nejen pravidelný servis, technická kontrola, pohonné hmoty, ale i samotné auto, začala část lidí přicházet na chuť leasingu, což je v podstatě pronájem auta na určitou dobu. Autem můžete jezdit například dva roky nebo 15 tisíc kilometrů za rok, záleží na tom jak se s leasingovou společnosti dohodnete na podmínkách smlouvy. Po celou dobu budete auto užívat jen vy, a v ceně bude i servis a veškerá pojištění, takže platit si budete jen pronájem vozu a pohonné hmoty.

škoda fabia

Mnoho lidí se dostalo, často i ne svou vinou, do finančních problémů. Exekuce a insolvence jsou častým problémem, který se ti zodpovědní snaží řešit splácením co nejvyšší měsíční splátkou. Bohužel jakmile se člověk dostane do exekuce nebo je v insolvenci, věřitelé a exekutoři jej nechají zapsat do rejstříku dlužníků, kam se každá banka dívá jako první, když od ní chcete půjčit peníze. A tak je pro spoustu lidí nové auto ještě nedostižitelnější. Možná si říkáte že by vám nějaká společnost dala auto i tak. U každé společnosti je to jiné, a jsou i takové, které poskytují auto na splátky pro lidi v insolvenci. Je ale nutné si to ověřit u každé společnosti zvlášť.

peníze eura

Nákup nového auta nebo jeho pronájem na leasing je ideální cesta jak mít nové auto klidně každé dva roky, ale u leasingu je to podstatně jednodušší. Ze samotného principu leasingu budete mít auto pravidelně nové, takže se nebudete muset bát o bezpečnost své rodiny na cestách. Výběr vozidel je opravdu velký, a jistě si vyberete ať už budete chtít obyčejné auto nebo třeba moderní SUV.