203

Reklamní blok jako dárek pro domácí kutily


Máte v rodině domácího kutila, který je stále aktivní a připomíná vám v jistém slova smyslu Přemka Podlahu z jeho Receptáře? Tito lidé se manuální prací skutečně baví a činí jim radost i tehdy, jestliže netvoří nic pro sebe, ale pro druhé. Těší je, když si na jimi zhotovené houpačce krátí volné chvíle jejich vnoučata, a když vlastnoručně vyrobený konferenční stolek využívá na chalupě sourozenec s rodinou.

papírový zápisník

Jakmile se přiblíží termín narozenin dotyčné osoby, budete řešit dilema, čím ji obdarovat, když jejímu dílenskému vybavení příliš nerozumíte, a kromě dobrého jídla a pití na oslavě vlastně nic jiného nepotřebuje. Poradíme vám. Zkuste to kromě nového pracovního overalu, pevné pracovní obuvi s nepromokavou membránou a kšiltovkou i s reklamním blokem. Co tím máme na mysli?

papírový záznamník

Reklamní bloky promodarky.cz jsou papírové zápisníky, linkované, nelinkované nebo čtverečkované, různých formátů, nejčastěji A5 a A6, které slouží pro zapisování různých poznámek namísto mobilního telefonu. Psát si poznámky do mobilu nebo do notebooku je ošidné, protože nežli stačíte provést archiv dat, můžete o čerstvé záznamy přijít, a když jsou velmi důležité, může to být docela průšvih.

Do papírového záznamníku se také dají snadno zakreslit různé grafy či zjednodušené technické výkresy, je to mnohem snazší proces zaznamenávání různých informací v podobě textové i grafické, než na počítači, kde k tomu potřebujete speciální software, a navíc je vždy lidská ruka s tužkou v ruce dokonalejší nástroj, kterým si zkrátka vyhovíte přesně podle potřeby. K reklamnímu bloku můžete jako dárek připojit sadu tužek, pravítko, kružítko, a třeba i propisku odlišné kontrastní barvy, která bude vytvářet se záznamovým blokem zajímavý barevný soulad. Můžete také darovat sadu bloků, o tří různých formátech, pro zaznamenávání technických detailů, pro něž je vhodný například formát a4 nebo dokonce A3.