203

Máte iPhone?


Mít iPhone je pro mnohé otázkou prestiže, nicméně stále by se na tento telefon mělo pohlížet především jako na skvělý mobil, který toho hodně dokáže. Umí skvěle fotit, dobře se na něm pracuje, a jen tak nějaký virus do něj neprojde. Je to uzavřený systém, který je sice dost omezený co se týče uživatelského nastavení, ale právě jeho uzavřenost je skvělá v tom, že vás nepřevalení vybílený účet.

červený iphone

V každém balení iPhonu jsme až donedávna našli nabíječku a drátová sluchátka. Sice nešlo k největší kvalitu, ale v té době ještě neexistovaly airpody, což jsou bezdrátová sluchátka od Applu. Poslední roky ale Apple mění politiků a více se věnuje ekologii. Z tohoto důvodu přestal do svých krabiček s telefony přidávat sluchátka a teď dokonce i nabíječky. Zajímá vás proč? Protože většina lidí podle průzkumů sluchátka nevyužívala protože měli svoje. Co se týče nabíječky, Apple tuto změnu okomentoval s tím, že jde o věc, kterou mají lidé doma.

Jestli hledáte příslušenství pro svůj telefon, podívejte se k nám. Máme nejen obaly a pouzdra pro telefony i apple watch, ale najdete u nás třeba i sluchátka a reproduktory pro iPhone 6 Plus ipouzdro. I když jde už o poměrně starý model, spousta lidí ho ještě má a používá, protože jednoduše funguje. Proč kupovat nový telefon, dokud ten starý ještě slouží? Pro část lidí je to zbytečně vyhazování peněz. Až nebude telefon fungovat kvůli tomu že nebudou podporovány aktualizace, je to něco jiného a s takto starým modelem se budete muset rozloučit.

nabíječka telefon

Aby vám váš telefon dlouho vydržel, je potřeba se o něj starat. Dotykové telefony jsou sice skvělé a dnes už snad nenajdete téměř nikoho kdo by měl klasický tlačítkový telefon, ale takové mobily jsou náchylnější k poškození. Stačí chvilka neopatrnosti a telefon padá na zem. Výsledkem je rozbitý displej. Právě proto byste měli používat příslušenství jako je tvrzené sklo a obal.