203

Kvalitní architekt


Také jste někdy přemýšleli, že byste si domů vzali nějakého bytového architekta? Myslím si, že mnoho lidí už taky nad tím uvažovalo, jenomže potom na tom pohořeli, protože si myslí, že bytový architekt bude asi pracovat zadarmo. Tohle ale není vůbec pravda, protože opravdu každý člověk, když má nějaké zaměstnání, tak samozřejmě od toho očekává také nějaké finanční ohodnocení. Bytový architekt je opravdu perfektní, když chcete doma něco změnit, chcete mít doma nějakou změnu a je logické, že když vám tuto změnu doma udělá nějaký odborník, jako například bytový architekt https://bydesign.cz/, tak potom poznáte opravdu ten veliký rozdíl, protože ne každý člověk umí tak dokonale odhadnout to, co by se vám doma hodilo a nebo co by se do vás doma vyjímalo.

Architektura je krásný obor. Proto si myslím, že i lidé, kteří si myslí, že je zbytečný bytový architekt, tak by měli přehodnotit svůj názor, protože podle mého názoru bytový architekt se vyplatí opravdu všem, kteří chtějí mít doma něco nového. My jsme s partnerem také chtěli předělat hlavně naši síň a chodbu, měli jsme tam opravdu strašně moc krabic, nevěděli jsme, kam tohle všechno máme dávat. Právě, že bytový architekt nám poradil, že tyto věci, které nepotřebujeme anebo nevyužijeme v blízké budoucnosti, že je máme uschovat na půdu anebo do sklepa.

Architekti pracují přesně.

A on nám potom navrhl, že právě máme mít v chodbě nějaké krásné úložné boxy anebo třeba také stohovatelné boxy anebo skříně na míru, protože tohle všechno ušetří spoustu místa a já si myslím, že v dnešní době opravdu mnoho lidí chce ušetřit místo, protože v dnešní době je místo opravdu hodně cenné. Stejně tak jako čas. Kdyby vás zajímala cena, jakou jsme dali za bytového architekta, tak se vůbec nemusíte bát, protože cena byla opravdu hodně příjemná a byla o polovinu nižší, než kolik jsme my předpokládali s partnerem.