203

Klasický zahradní skleník


Pořídit si skleník je skutečně skvělé rozhodnutí které vám přinese mnoho výhod. Oceníte čerstvou zeleninu, která vám okouzlí nejen svým vzhledem, ale především chutí. A věřte tomu, že taková úroda, která se vám povede, se nedá srovnat s venkovním pěstováním zeleniny. Ve skleníku je totiž dokonale chráněna každá sazenička a nepříznivé počasí její růst nijak neovlivní. Je dokonce velmi znát, když si pořídíte skleník do míst, kdy se zrovna léto potkává se zimou a toho tepla si zde tolik neužijete.

skleník ze skla

Je pravdou, že existuje mnoho různých nabídek a můžete se těžko rozhodovat, na co se soustředit. Bohužel mnoho rozhodnutí je ovlivněno i tím, že vznikají ohledně nových materiálů mýty, které rozhodně zákazníka mohou ovlivnit v nákupu. Poté většinou volí zahradní skleník ze skla. Je pravdou, že v tomto případě se sází na klasiku, která je ověřena, a navíc i v tomto případě naše společnost dodává vysoce kvalitní komponenty, včetně velmi odolných a ověřených skel.

skleněný skleník

Na co se můžete těšit

Nyní se zaměříme na skleněný skleník, jehož výplně tvoří vysoce kvalitní sklo Helios tloušťky 4 mm, které rozptyluje škodlivé UV záření a nemusí se už ničím stínit. Navíc skleník má zešikmené boční stěny, kterými optimálně pronikají sluneční paprsky. Máme ve výrobě nastavené pravidlo, že na každých 1,5 m délky skleníku je jedno okno. Zaujmout vás může při prohlídce skleníku, že je zde jinak umístěno větrání. Tento způsob, kdy je nastaveno větrání od hřebene, je totiž daleko efektivnější. Vzhledem k tomu, že jsme výrobci, tak se na nás můžete kdykoli obrátit a rádi vám poradíme nebo zodpovíme další vaše dotazy.
Ať si již zvolíte skleník ze skla nebo polykarbonátu, tak rozhodně nebudete litovat. V ceně získáte veškeré potřebné komponenty, návod na sestavení a není problém si u nás přiobjednat lakování skleníku a tuto konstrukci vlastnit v barvách.