203

Truhlíky z polystyrenu


Věděli jste o tom, že z polystyrenu se dá udělat téměř cokoliv? Nejenom to, že polystyren je opravdu hodně vhodný na to, abyste si zateplili místnosti anebo celý dům či byt. Polystyren se využívá opravdu v mnoha odvětvích a také tak, když jste krejčí anebo švadleny a budete potřebovat třeba nějaké věci anebo předlohy. Tak můžete využívat také polystyrenovou hlavu anebo třeba i celé torzo. Ano, i tohle existuje a je to podle mého názoru opravdu výhodné. A také samozřejmě cenově dostupné. Také existuje EPS polystyren. Tyto systémové desky se využívají také jako individuální pokládka trubek. Nebo jsou polystyrenové truhlíky.

Z polystyrenu můžete udělat cokoliv.

Takovéto polystyrenové truhlíky jsou lisovány z opravdu vysoce kvalitního polystyrenu. Je to pěnový polystyren. EPS polystyren znamená, že je potom zaručena opravdu velká životnost tohoto materiálu. Také je samozřejmě zároveň pevný, ale také i pružný. Má zdravotní nezávadnost. Zkuste se podívat na webové stránky eshop.sepas.cz, kde najdete také stavební polystyren a další polystyren. Potom také můžete využít polystyrenové kužely. Tyto polystyrenové kužely jsou lisovány také opět z vysoce kvalitního pěnového polystyrenu. Tento polystyren je EPS.

Znáte všechny vlastnosti polystyrenu?

Znamená to také to samé. Má vysokou životnost a také je opravdu pružný, zajistí pružnost a pevnost výrobků. Také je samozřejmě zdravotně nezávadný a materiál je opravdu hodně kvalitní. Moje kamarádka právě vyrábí také polystyrenové hlavy. Kvůli tomu, že vyrábí čepice a klobouky. Je to z polystyrénu EPS, jak jsem už zmínila a musím uznat, že jsem velice spokojená. A co pak ty úžasné truhlíky! Můžete do nich udělat i dírky, aby voda v květináči mohla v klidu odtékat, aniž byste se báli, že by se vám polystyrenový květináč nějak rozpadl. Já sama mám s tímhle opravdu samé kladné zkušenosti. Myslím si, že pokud tohle vyzkoušíte, tak už nebudete chtít nic jiného.