203

Nechej to na ty pravé odborníky

by

in


Jako začínající podnikatel, který už má svoji vizi, kterou realizuje, tak bych chtěla, aby mi obchod rostl co nejrychleji. Reklamní předměty zabrali, super zpráva. Tak že pokud se chcete zviditelnit, tak tohohle marketingu musíte využít. Teď se právě zaměřuji na svůj eshop, který bych chtěla spustit. Ale tohle je nad moje chápání. Řeknu to takhle, já a tvorba webových stránek nejde vůbec dohromady. Sama tomu nerozumím. Někdo mi říkal, že co na tom nemůžu chápat. Vždyť je to strašně jednoduché. Tak jsem ho poslechla a dala jsem se do toho sama.

web

Když jsem webové stránky zakládala, tak jsem si říkala, že to teda zvládnu i já sama. Ale to jsem ještě netušila, co mě opravdu ještě čeká. Co všechno musím zařídit, aby eshop byl opravdu takový, jak jsem si ho vymyslela. Aby fungoval opravdu bez problémů. Jelikož prodávám oblečení, které šiju, tak tam musím nahrát i fotografie, udělat k nim popisky a nastavit to do té fáze, aby jsi je zákazníci mohli koupit. Tak jsem si tvořila, až jsem měla všechno hotové. No a tady je ten kámen úrazu. Webové stránky nefungovali. Ne že by tam třeba nenačetli fotky, to ano, ale to bylo tak jediné co jsem na eshopu viděla. A vůbec nefungoval tak jak jsem si představovala. Byl to můj konec. A tak jsem se naštvala, ale opravdu. Protože mi to zabralo fakt hodně moc času. A nic z toho nebylo.

web

Webové stránky už si sama zakládat nebudu a tečka. Tak že teď jsem přemýšlela, co jako budu dělat. Jak tuhle situaci vyřeším? A dostala sem skvělí nápad. Začala jsem vyhledávat firmu, která by mi pomohla vytvořit webové stránky na zakázku. Myslíte si, že jsem našla? No samozřejmě že ano. A hned několik. Já jsem dala na doporučení a nechala jsem si vytvořit webové stránky ve Valašském Meziříčí. A to byla ta nejlepší věc, která mě mohla potkat a skvělé rozhodnutí. Protože firma mi ve všem pomohla. Dokonce dodržela i mé podmínky, které jsem měla stanovené pro svůj eshop. A teď už konečně frčí tak jak má. A já jsem neskutečně šťastná, že mám tuhle etapu za sebou.