203

Když zuby zlobí

by

in


Zuby jsou naše vizitka
Stejně jako nehty i zuby vypovídají o tom, jak se o sebe staráme. Kdo má zanedbané zuby, o tom si můžeme říct, že o sebe příliš nepečuje. Jsou samozřejmě lidé, kteří mají predispozice k zubním onemocněním, ale o to víc je potřeba se o ně pořádně starat. Pravidelná a důsledná hygiena by měla být samozřejmostí pro všechny, kteří chtějí vypadat dobře a především být zdraví. Zuby jsou vidět na první pohled a jejich stav ovlivňuje další části našeho těla. Věděli jste například, že zubní kazy mohou způsobovat srdeční onemocnění?

bílé zuby

Spousta lidí zanedbává preventivní péči v podobě hygieny i navštěvování zubního lékaře. V posledních letech je sice problém sehnat zubního lékaře který ještě bere nové pacienty, ale pokud takového seženete, je potřeba s ním spolupracovat, protože jinak vás může vyřadit z evidence a vy se tak opět ocitnete bez lékaře.

Zubní hygiena je důležitá
Pravidelné čištění zubů vhodnými nástroji by měl být naprostý základ péče o zuby. Dvakrát ročně byste měli chodit na zubní hygienu, kde vám profesionálně odstraní ze zubů plak i pigmentové skvrny. Pokud budete dodržovat tuto základní péči, nebudete muset hledat, kde lékaři provádí bezbolestné ošetření zubů v Praze.

zubařské křeslo

Řešení vzniklých kazů může být někdy velmi bolestivé i přes použití tišících léků a sedativ. Kazy bývají velmi hluboké, protože zpočátku nebolí. Potom je opravdu problém provádět některé zákroky co nejméně bolestivě. U nás se vždy snažíme dělat maximum pro to, aby naši pacienti přicházeli beze strachu a odcházeli spokojení. Nabízíme vám kompletní péči o vaše zuby – najdete u nás jak dentální hygienu, tak všechna zubní vyšetření včetně zákroků. Jestli nemáte svého zubního lékaře, zaregistrujte se u nás. Objednat se můžete na našem webu přes formulář. I vy můžete mít hezké a zdravé zuby, stačí málo – pravidelná péče.