203

Darujte spolu s flash diskem i vzpomínku na krásnou dovolenou


Život je vždy takový, jakou mu vtiskneme podobu, poměrně zřetelně to vyjádřil Jiří Mádl v písni z filmu „Probudím se včera“, v němž zazpíval doslova toto: „…jaký si to uděláš, takový to máš.“ Tímto heslem bychom se měli řídit a zapamatovat si jej zejména ve chvíli, kdy se nám něco nedaří, abychom nerezignovali, ale naopak sebrali odvahu a zbytek sil a měli vůli to nepříznivé změnit a něco dokázat. Pokud se vám to podaří, zvedne se tím i vaše sebevědomí. Týkat se to může vlastně každého z vás, a to ve všech životních situacích, a jednou z nich je i partnerské seznámení. Lidé se do vztahu seznamují velmi různě a neexistuje žádný přesný modelový návod, který platí pro všechny situace, ale co platné je, je především zájem někoho oslovit, a být připravený do vztahu vstoupit. Mohlo by to proběhnout třeba takto:

dívka na dovolené

Představte si, že jedete na dovolenou s cestovní kanceláří jako osamělý muž. Těšíte se, až si u Jadranu užijete mořské pláže a koupání podél pobřeží. Tuto lákavou představu ještě zvýší atraktivní dávka, rovněž osamělá, která se odhodlá k podobnému kroku. Cestujete stejným autobusem nebo letadlem, a kromě dopravního prostředku se budete potkávat i v hotelu.

reklamní flash disk

Jestliže máte tvořivého ducha, mohl byste to zkusit s nenápadným fotografováním dotyčné dívky, aby si vás nevšimla, například v situacích, kdy se prochází městem, přivoní si ke kvetoucímu stromu, prohlíží si řemeslné výrobky v tržnici, ochutnává ananasový zmrzlinový pohár, anebo nabírá lžící z talíře rajskou polévku. Až budete mít všechny fotografie pohromadě, vytvoříte z nich působivou koláž, a tu po návratu domů vložíte do reklamního flash disku Promo dárky s originálním potiskem, například ve formě jména dotyčné dívky a data dovolenkového pobytu.

Pozvete dívku na rande a tam jí předáte červený flash disk s bílým nápisem Adriana Split srpen 2024. Bude to originální a působivé, a třeba tím získáte srdce své vyvolené, což pak může vyvrcholit svatebním oznámením, a to ještě před koncem téhož roku, v období Adventu, před vánočními svátky.