203

Co vylepšuje sex?


I když mají ženy nás muže obvykle prokouknuté, nikdy nás nemůžou plně pochopit. Nechápou nás plně ani holčičky, ani slečny, ba ani zralé ženy. Protože takové ženy nejsou muži. A tak nikdy nepoznají všechno, co má na život nás mužů vliv. A tak se někdy podivují a někdy se jim třeba něco ani nelíbí, na rozdíl od nás, kterým se to naopak líbí a jsme za to rádi a nic udivujícího na tom nepovažujeme.

Ženy například nikdy nepochopí, jak skvělé je v útlém věku soutěžení nás kluků v tom, kdo dočůrá výš nebo dál. Později ženy obvykle nechápou a mají za nepřístojné poměřování se, kdo ho má většího, není pro ně normální, když se před ostatními chlapy chlubíme počty svých milenek a erotickými zážitky, nelíbí se jim, že se často otočíme za kdejakou sukní (a pochopitelně nejen sukní), zejména máme-li doma své jisté.

pár v posteli

Prostě ženy nepochopí naše bouřící se hormony a náš vztah k sexu, který je pro nás muže nade vše. Nepochopí nikdy to nutkání, které z nás dělá lovce snažící se ukořistit další a další ženy i jenom pro tu trochu erotického potěšení. A nepochopí nikdy plně ani to, jak se my muži cítíme naopak v situaci, kdy nás opouští schopnost provozovat právě sex. Nedokážou plně pochopit, jak skleslí býváme z takové ztráty.

Jenže realita je taková a my muži prostě nedokážeme jednat jinak. Když si uvědomíme, k čemu nám naše genitálie jsou, prostě toho chceme maximálně využít pro své potěšení, a když nás opouští potence, neseme nelibě, že už nedokážeme to, co jsme dokázali dřív. A schází nám potěšení, jež nám provozování sexu nabízelo.

pár v posteli

Ale pak někdy konečně najdeme my muži s ženami společnou řeč. Když se my muži staneme při sexu skoro nebo úplně nemohoucími, začneme si kupovat přípravky typu Kamagra Oral Jelly 100mg, abychom své sexuální výkony zase zlepšili. A toto rozhodnutí akceptujeme jak my muži, tak i ženy. Protože pro nás znamená společný sex společné potěšení. A o to nechce přijít nikdo z nás.