203

Skvělé bydlení za super cenu


Naprostá většina mladých lidí v dnešní době touží po životě v rodinném domě. Oprava staršího domu bývá většinou časově a finančně náročnější než stavba nového domu, a proto většina lidí volí právě nový dům. Může začít na zelené louce, kdežto u opravy starého domu se musíte tak nějak držet toho jak dům vypadá. Často je potřeba dodržet i půdorys a u řadového domu jste navíc limitováni ještě i sousedními stavbami. U novostavby si většinou můžete vybrat dům podle vašich představ.

nový bungalov

Pro mladé rodiny se dvěma dětmi bývá ideální bungalov 4+1, který poskytuje dostatek místa pro všechny obyvatele. My nabízíme stavbu rodinného domu se vším všudy. Vytvořili jsme několik typizovaných projektů, ze kterých si můžete vybírat. Stavíme většinou bungalovy, které jsou oblíbeným druhem domu. Většinou jde o přízemní domy, které mohou mít i terasu nebo garáž. Záleží na tom co preferujete a potřebujete k životu.

Stavíme po celé republice
Jestli nemáte odvahu stavět svépomocí, je mnohem lepší si nechat postavit dům na klíč. Je to jednoduché, prostě si vyberete dům který vás zaujal, seženete si pozemek a my se můžeme dát do práce. Pokud se chcete stěhovat už na jaře, rozhodně neotálejte s výběrem domu. Všechny je najdete na našem webu, a to včetně půdorysů, zkušeností našich klientů a také se můžete podívat na již dokončené domy.

stavba domu

U každého domu si můžete přečíst co je v ceně. Pokud by se vám nelíbila třeba barevná kombinace, je možné provést změny podle vašeho přání. Každý náš dům můžete mít jako dřevostavbu nebo jako zděný dům. Domy jsou nízkoenergetické, protože jsou vybaveny solárními panely a tepelným čerpadlem. Díky tomu za provoz domu nebudete platit tolik peněz jako jiní lidé, kteří žijí třeba ve starší, leč opraveném domě.

Jsme spolehlivá stavební firma, která lidem plní jejich sny o novém bydlení.